Zapraszam do konsultacji z wykorzystaniem DISC D3. To bardzo profesjonalne narzędzie pozwalające na lepsze poznanie i zrozumienie siebie oraz odkrycie swoich mocnych stron. DISC D3 ułatwia identyfikowanie różnic występujących między ludźmi i usprawnia komunikację. Pomaga w odnalezieniu obszarów, w których czujemy się komfortowo. Jest idealne dla osób, które są na etapie poszukiwania swojej drogi zawodowej i ścieżki rozwoju osobistego. 

Od zawsze lubiłam robić i analizować różnego rodzaju testy i badania, które przedstawiały moją osobowość, wyjaśniały motywy postępowania, obrazowały silne strony i obszary wymagające doskonalenia. Z przyjemnością uczestniczę w szkoleniach, których elementem są testy i sama prowadząc zajęcia sięgam po nie. Na swojej drodze szkoleniowej miałam przyjemność spotkać wielu szkoleniowców, którzy utwierdzili mnie w przekonaniu, że testy i badania to bardzo wartościowe narzędzia.
 
Kolejnym etapem mojego rozwoju stał się Disc. Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej firmy szkoleniowej i dziś mogę powiedzieć, że mój wybór był strzałem w dziesiątkę. Jestem zachwycona badaniem
Disc D3 firmy EFFECTIVENESS - Badania kompetencji i warsztatami certyfikującymi, w których brałam udział.
Przede wszystkim, raz jeszcze, ogromne podziękowanie dla Zuzanny Mazurek za wprowadzenie i zarażenie pasją do tego narzędzia.
 
Disc D3 nie bada powierzchownie- schodzi głęboko do pokładów naszej motywacji, tłumaczy postawy i zachowania, które przyjmujemy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pozwala lepiej komunikować się ze współpracownikami, trafniej przydzielać zadania, odkrywać w ludziach ich mocne strony.
 
Zachęcam wszystkich do skorzystania z Disc D3 i zapraszam do konsultacji, które z przyjemnością dla Was przeprowadzę!