Zacznij przygodę z grywalizacją!

W kierunku pozytywnej organizacji!

Zacznij przygodę z grywalizacją! Grywalizacja

Kto raz zaczął grywalizować, ten rozpoczął przygodę z fascynującym światem gier, rywalizacji, punktów, nagród i motywacji. Ta motywacja napędza do działania, sprawia, że to, co dotychczas wydawało się nieatrakcyjne – przyciąga. Różnorodne elementy pochodzące z gier pozwalają wprowadzić element zabawy nawet do najbardziej monotonnych czynności. Przekonałeś się? Zatem zapraszam do świata grywalizacji!

Więcej…

Jestem pasjonatką rozwoju osobistego własnego oraz innych. Wierzę w to, że każdy z nas ma talent, który może rozwijać. Lubię inspirować ludzi do działania, wspierać ich w rozwoju zawodowym i zarażać pasją do nauki. W obszarze moich zainteresowań są w szczególności zachowania społeczne, komunikacja i relacje w grupach, ze szczególnym uwzględnieniem różnorodności zespołowej, różnic pokoleniowych oraz talentów. Specjalizuję się także we wspieraniu osób wysoko wrażliwych. Z entuzjazmem angażuję się w różnorodne projekty i inicjatywy zawodowe, charytatywne i społeczne. Chętnie pracuję z ludźmi, doradzam i wysłuchuję.

Od 2017 roku jestem związana z Akademią WSB, gdzie pracuję ze studentami dzieląc się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Biorę udział w konferencjach, publikuję. Służę pomocą w zakresie budowania ścieżek zawodowych i rozwoju osobistego. Moja praca dydaktyczna została wyróżniona Nagrodą Rektora za wysoką jakość prowadzonych zajęć. Jako certyfikowany konsultant DISC D3 prowadzę sesje z użyciem tego narzędzia. Zachęcam do kontaktu wszystkich miłośników HR- zarówno tych doświadczonych, jak i tych rozpoczynających swoją przygodę w tym obszarze!

Jestem HR-owcem z ponad 16-letnim doświadczeniem oraz wykładowcą z kilkuletnim stażem.